O nas

Euroscalemed sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem światowych producentów sprzętu medycznego, reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, nasza oferta jest sukcesywnie rozbudowywana, a gama urządzeń poszerzana z roku na rok.

Stała obserwacja rynku medycznego pozwala nam na oferowanie urządzeń nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie, które cieszą się popularnością i zaufaniem w całej Europie.

Będąc w nieustannym kontakcie z cenionymi producentami urządzeń medycznych oraz z lekarzami proponujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania w zakresie aparatury medycznej dedykowanej dla dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Wieloletnie doświadczenie fachowego personelu spółki jak również naszych partnerów handlowych owocuje profesjonalną ofertą, dopasowaną do oczekiwań i potrzeb klienta. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń.

Euroscalemed sp. z o.o. jest stałym uczestnikiem zjazdów i targów. Pragniemy być dobrym doradcą i partnerem dla wszystkich, z którymi nawiązaliśmy, bądź nawiążemy współpracę. Udoskonalanie poprzez szkolenia oraz codzienną pracę pozwala nam budować nowoczesną firmę, która sprosta wyzwaniom przyszłości.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy licząc na to, że sprzedawane przez nas urządzenia przyczynią się do podniesienia poziomu technicznego polskich szpitali, gabinetów lekarskich i zapewnią pacjentom standardy leczenia na najwyższym poziomie, a personelowi medycznemu dadzą komfort pracy i satysfakcję.

Zarząd firmy Euroscalemed sp. z o.o.